1. ÚVOD »
  2. Pro firmy »
  3. Zemní plyn

Zemní plyn PRIMAGAS pro firmy

Nabídka zemního plynu PRIMAGAS je určena pro zákazníky kategorie maloodběratel s roční spotřebou 0 - 630 MWh po celé České republice.


Primagas_banner_ZEMNI-PLYN_480x300_2019-04_2

AKCE! 
25 let Primagasu na trhu = 25 dní akční nabídky na zemní plyn! 

Fixní cena komodity 680 Kč/MWh (jakožto akční dodatek ke smlouvě v rámci produktu NOVÁ JISTOTA 2019).

Spolehlivý a důvěryhodný partner pro dodávky plynu

PRIMAGAS působí na českém trhu s energiemi od roku 1994 a dodává plyn stovkám zákazníků. Jsme vázáni Etickým kodexem obchodníka, kterým se při naší práci řídíme. Při změně dodavatele zemního plynu nepožadujeme žádné aktivační poplatky, naše ceníky plynu a smluvní podmínky jsou transparentní. Administrativní úkony spojené se změnou dodavatele vyřídíme za vaši společnost, a to zcela zdarma.

Výhodná cena plynu

Díky dlouholeté zkušenosti s obchodováním s plynem nakupujeme plyn za výhodné ceny, které pak můžeme nabídnout i vaší společnosti.Tak s námi můžete ušetřit tisíce korun každý rok.

Připravíme Vám kalkulaci na míru, stačí vyplnit náš formulář.

Vstřícnost a otevřenost k požadavkům zákazníků

Naši obchodníci - energetičtí poradci si s vámi ochotně domluví schůzku a přijedou za vámi tam, kam si bude přát. Na schůzce vám zodpoví všechny vaše dotazy, představí naši nabídku a v případě vašeho zájmu s vámi uzavřou smlouvu o dodávkách plynu. Naše zákaznické oddělení poskytuje našim klientům profesionální servis každý pracovní den od 8:00 do 18:00.

800 736 736 ZÁKAZNICKÁ LINKA ZDARMA