Přejít na obsah
Grilování s čistým propanem

Pro obchodní partnery PRIMAGAS

PRIMA spolupráce

Obchodním partnerem Primagasu se můžete stát i vy!

Jaké obchodní partnery hledáme?

Naším obchodním partnerem může být kdokoliv, kdo přichází do kontaktu s LPG (propanem, PB)

Nabídka pro prodejce plynu v láhvích nebo LPG na čerpacích stanicích

Co nabízíme prodejcům našich plynových láhví?

Rozšiřte svůj prodej o naše plynové láhve - vydělávejte s energií!

 • Jistotu dlouhodobě výhodné nákupní ceny
 • Jistotu bezpečnosti našich láhví a spolehlivost dodávek
 • Marketingovou podporu (POS materiály, online propagace) vašeho podnikání a osobní přístup našich obchodních zástupců a zákaznického oddělení
 • Úložnou klec v dobrém stavu, splňující veškeré legislativní bezpečnostní požadavky
 • Možnost prodeje 5kg láhví pro grily a varianta čistě propanové náplně jako konkurenční výhoda oproti jiným lokálním prodejců

Co nabízíme čerpacím stanicím s naším LPG?

Nedodáváme "pouze" kvalitní plyn, ale nabízíme komplexní služby:

 • Technologii včetně instalace zásobníků a uvedení do provozu
 • Údržbu, servis a revize našich zásobníků, které dáváme do nájmu
 • Garantované dodávky vysoce kvalitního LPG do 3 dnů
 • Možnost zapojení se do programu Garance dodavatele LPG
 • Bezplatnou technickou konzultaci kdykoliv potřebujete
 • Marketingovou podporu vašeho prodeje, věrnostní program

Primagas pro projektanty, revizní techniky a instalační společnosti

Rádi vám budeme dodávat zakázky!

pro naše nové instalace zásobníků a čerpacích stanic sháníme spolehlivé projektanty, revizní techniky a instalační či montážní společnosti.

Spolehliví projektanti, revizní techniky a instalační společnosti jsou základem pro úspěšnou instalaci našich LPG systémů. Pokud provozujete některou z těchto činností, rádi navážeme spolupráci - poskytneme vám k tomu všechny potřebné informace či odborné školení, a to v případě zájmu včetně typových projektů. Najděte si na našem webu obchodního zástupce ve vašem okrese a můžete zahájit spolupráci hned!

LPG v nadzemních i podzemních horizontálních zásobnících či plynových láhvích má uplatnění v mnoha rozličných odvětví - od vytápění rodinných domů, provozoven a veřejných budov, přes uplatnění ve sklářství, ocelářství, potravinářství, zěmědělství (drůbežárny, vepříny, sušičky), stavebnictví, pohon VZV a osobních automobilů až po gastro provozy (vaření v hotelech, restauracích či stáncích), horkovzdušné balony nebo grilování na zahradách. S naším plynem se tedy v nějaké podobě setká téměř každý, neváhejte se tedy ozvat přímo vašemu obchodnímu záastupci a domluvit si možnost spolupráce, případně se zapojit do našeho tipařského programu (viz níže).

 

Tipařský program

Máte tip na nového zákazníka?

Kontaktujte nás na naší zelené lince 800 736 736 nebo na e-mailu primagas@primagas.cz a nechte se odměnit!

Je to jednoduché - nechte se odměnit za nové zákazníky pro PRIMAGAS!

Nabízíme až 5 000 Kč za tip na nového zákazníka na LPG nebo zemní plyn!

Tipař je kdokoliv, kdo nám dá tip na nového zákazníka - ať už souseda, který chce přejít na plynové láhve nebo plyn ze zásobníku, kamarádovu firmu, která používá plynové VZV, místní zemědělský podnik, který staví novou sušičku obilí nebo hledá vytápění drůbežárny nebo třeba restauraci, která hledá výkonný zdroj energie pro vaření. K ničemu se nezavazujete, tip nám můžete dát jednou, nebo třeba v rámci své profese pravidelně a příjemně si tím přivydělat.

Pokud s tímto zákazníkem uzavřeme smlouvu, tak po první dodávce plynu tipař dostane odměnu až 5 000 Kč dle typu zákazníka a množství odebraného plynu. Přesnou výši odměny za konkrétního zákazníka vám ochotně sdělí naši obchodní zástupci

Odměny se vztahují pouze na nová odběrná místa, nikoliv přepis stávajících zákazníku Primagasu. Bonusy se vzájemně sčítají a celkový součet bonusů není omezený.

Pokud máte tip na potenciálního zákazníka, neváhejte se na nás obrátit, například na telefonu 800 736 736. Následně vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce, který s vámi uzavře v případě dlouhodobější spolupráce rámcovou Smlouvu o zprostředkování, která vás k ničemu nezavazuje, naopak stvrzuje to, že za tip na zákazníka vám náleží odměna. Pro jednorázové tipy je pak variantou Dohoda o Provedení Práce. Pokud jste našimi současnými zákazníky, umíme vám samozřejmě odměnu i odečíst z příštího vyúčtování.

Kdo může být tipař?

Tipařem se můžete stát i vy - plyn má využití v domácnostech i prakticky ve všech průmyslových odvětvích, tipaři tedy mohou být například:

 • naši stávající zákazníci
 • instalační společnosti a projektanti
 • prodejci kotlů a plynových zařízení
 • topenáři, kominíci a další řemeslníci
 • prodejci nemovitostí, developeři
 • autodopravci a řidiči
 • zaměstnanci restaurací, hotelů a penzionů
 • studenti, lidé hledající práci či na rodičovské dovolené