Milí zákazníci, chceme Vás ujistit, že naše LPG je zcela nezávislé na Rusku a že Vaše dodávky nejsou nijak ohroženy.

AKTUALITY

Novinky ze světa zkapalněných plynů

Přečtěte náš Blog!

Žhavé novinky

Starší aktuality

Prohlášení k válce na Ukrajině

V Primagasu i v celé skupině SHV Energy bedlivě sledujeme tíživé události na Ukrajině. Naše srdce patří všem, kteří jsou touto válkou zasaženi, z nichž mnozí jsou nuceni opustit své domovy a hledat bezpečí.

Primagas ani SHV Energy nemá obchodní jednotky či obchodní aktivity na Ukrajině ani v Rusku, kromě limitovaného nákupu LPG z Ruska. Tyto dodávky byly prozatím zastaveny a žádné další obchodní aktivity v Rusku neplánujeme.

Snažíme se také pomáhat, kde je to možné. Poskytli jsme humanitárním organizacím tolik potřebné plynové lahve na topení a budeme pokračovat v hledání praktických způsobů, jak rozšířit naši humanitární podporu, včetně poukázání darů příslušným organizacím.

Jsme přesvědčení, že společně s našimi zákazníky touto krizí projdeme a dodávky nezávislé energie LPG budeme schopni realizovat v plné míře.

PF 2022 - Primagas přeje krásné svátky a šťastný Nový rok!
Šťastnější a svobodnější nový rok nám všem! Věříme, že se konečně začne všechno obracet k lepšímu. Díky, že jste s námi! ❤️

Aktuální změny v DPH

Dle vládního usnesení se na celý listopad a prosinec letošního roku promíjí DPH na všechny naše produkty

Nulová sazba DPH s týká LPG (propan či propan butan v láhvích, do zásobníků i čerpacích stanic pro všechny účely použití), LNG, zemního plynu i chladiva R290 či isobutanu. Těšíme se na vaše objednávky!