1. ÚVOD »
 2. Pro domácnosti »
 3. LPG »
 4. Zásobníky na LPG

Zásobníky na LPG pro domácnosti

Použití propanu pro vytápění, přípravu teplé vody i vaření je ekonomické a ekologické.

 • Je výhodné všude tam, kde není k dispozici síť zemního plynu.
 • Teplo je na dosah okamžitě, stačí otočení knoflíku.
 • Obsluha systému je jednoduchá, nemusíte roztápět kotel, skládat uhlí, či se obávat, že dojde k porušení rozvodných sítí.
 • Zkapalněný plyn je bezpečně uložený v zásobníku u domu, kam je dovezen autocisternou.

 

zásobník plynu

2020? Prima rok pro přechod na LPG! Pomůžeme Vám s dotací!

Využijte vysoké státní dotace v rámci programů Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám dokud to jde a vytápějte propanem od PRIMAGAS! 

NYNÍ AKCE! V případě uzavření smlouvy na dodávky LPG pro domácnosti Vám poskytneme příspěvek na pořízení kotle ve výši 20.000 Kč, nezávisle na státních dotacích - ať už v současnosti vytápíte jakkoliv. Podmínky akce vám v případě vašeho zájmu sdělí Váš obchodní zástupce.

Najděte si toho svého a začněte topit s PRIMAGASem!

Přednosti vytápění LPG v domácnostech od PRIMAGASu

 1. Pohodlí - Naše vytápění a komplexní služby šetří váš čas a zajišťují absolutní komfort
 2. Jednoduchost - O zásobníky se stará PRIMAGAS. Vy se nemusíte zatěžovat jejich údržbou. Vytápění nevyžaduje složitou obsluhu - vše funguje na otočení knoflíkem.
 3. Bezpečnost - V PRIMAGASu dodržujeme nejvyšší technologické standardy pro zajištění kvality a bezpečnosti.
 4. Spolehlivost - Zajišťujeme dodávky plynu tak, aby nedošlo k jeho vyčerpání. Máme pro vás profesionální servis, který vám zaručí jistotu a pohodlí.
 5. Nezávislost - Topné systémy od nás jsou nezávislé na rozvodných sítích a nejsou ohrožovány jejich poruchami. Jsou ideální do oblastí, kam není zaveden zemní plyn.
 6. Čistota - Ve srovnání s jinými palivy vzniká při spalování propanu minimální množství emisí. Nevzniká pevný odpad ani saze. Vytápění propanem šetří životní prostředí a neohrožuje vaše zdraví.

Instalace systému LPG vytápění PRIMAGAS

Ke každé změně topení se samozřejmě váže jistá administrativní a bezpečností zátěž. Celým procesem vás spolehlivě provedou naši obchodní zástupci - energetičtí poradci, kteří mají s instalacemi LPG systémů bohaté zkušenosti. Ti vám rádi pomohou a poradí ve všech fázích realizace.

Instalace veškerých plynových spotřebičů probíhá jako v případě použití zemního plynu, včetně plynové přípojky a plynoměru. Přípojka je napojena na nadzemní nebo podzemní zásobník, který je umístěn poblíž objektu. Zásobník poskytne zákazníkovi PRIMAGAS, který se i postará o jeho servis a pojištění.

Schéma uložení zásobníku LPG PRIMAGAS

 schema_ulozeni-zasobniku_2019-06

Nabízíme dva základní produkty pro dodávku LPG do zásobníku

Primatech

Platba za plyn probíhá pomocí měsíčních zálohových plateb. Spotřebovávaný propan protéká přes plynoměr a jednou ročně je proveden odečet plynoměru a následně vyúčtování. Za plyn tak platíte v pravidelných měsíčních platbách a podle vyúčtování vám buď bude vrácen přeplatek, nebo budete požádání o úhradu nedoplatku.

Primastandard

Platba za plyn probíhá při jednotlivých dodávkách plynu za celé dodané množství. Nyní nově umožňujeme platbu platební kartou přímo řidiči, možné je platit ale i v hotovosti, klasickou fakturou nebo zálohovou fakturou. Máte tak okamžitý přehled o vašich nákladech na energie.

virtdomek

Navštivte náš virtuální domek!

Stavte se na návštěvu a zjistěte, kde všude v domácnosti najde náš plyn uplatnění! 
Hřeje Vás PRIMAGAS

Zajímá Vás více? Najděte si svého obchodního zástupce, nebo vyplňte online poptávkový formulář

 
800 736 736 ZÁKAZNICKÁ LINKA ZDARMA