Přejít na obsah
fixace ceny propanu od Primagasu

Dlouhodobá fixace ceny propanu do zásobníku

Dali jsme ceny na 2 roky k ledu

... a vy můžete být pěkně v teple!

Letíte s cenami energií nahoru? Zůstaňte na zemi s naší dvouletou fixací cen

Jak to funguje?

Obchodní podmínky akce

PRIMAGAS formou dodatku ke smlouvě poskytne a garantuje zákazníkovi fixovanou cenu (v jednotkách Kč/litr bez DPH) topného propanu do zásobníku, která je  platná při objednávce v období od 1.5. do 31.8. každého kalendářního roku po dobu platnosti dodatku (obvykle na dva kalendářní roky dopředu). V případě objednávky v jiném měsíci neplatí tato fixovaná cena, ale aktuální prodejní cena na daný měsíc. Po skončení platnosti dodatku se cenotvorba vrací na systém klasickým měsíčních cen, není-li uzavřen dodatek opět na další období.

V případě požadavku zákazníka s větším odběrem na celoroční fixaci ceny může být vypracován po vzájemné dohodě individuální dodatek, kde budou stanoveny minimální odběry v jednotlivých obdobích.

Nabídka je primárně určena pro naše stávající zákazníky, kteří vytápějí svůj rodinný dům propanem ze zásobníku, tedy průměrně doplňují zásobník jednou či dvakrát ročně, typicky v létě, kdy ceny mohou být nižší.

Pro zcela nové zákazníky (kde ještě neznáme spotřebu), nebo pro průmyslové zákazníky (s větší spotřebou a nutností objednávat i v zimě) rádi v případě zájmu vypracujeme individuální nabídku.

Minimální odběr plynu pro možnost fixace ceny je 1 000 litrů (zhruba 500 kg) propanu v každém kalendářním roce platnosti dodatku. Maximální množství (není-li stanoveno jinak) pro garanci fixace ceny je  celková kapacita instalovaného zásobníku na daném odběrném místě (tedy typicky 4 850 litrů ročně u většího zásobníku, respektive 2 700 litrů ročně u menšího zásobníku). Minimální odběr v jedné dodávce je 500 litrů. Smluvní pokuta za neodebrání minimálního množství plynu v daném kalendářním roce může být maximálně ve výši 5 000 Kč (a to v případě, že zákazník neodebere žádný plyn za daný rok).

V případě vyšších odběrů je možné uzavřít individuální dodatek se specifikovaným minimálním a maximálním množstvím za jednotlivá období. 

Ano!

Zákazníci se smlouvou typu PRIMATECH jsou již na zálohy a zvyklí, jelikož dostávají roční vyúčtování na základě spotřeby naměřené plynoměrem. Možnost platit zálohově u nás však mohou využít i zákazníci se smlouvou typu PRIMASTANDARD, případně zákazníci s vlastním zásobníkem. Stačí s námi uzavřít jednoduchý dodatek smlouvy a budou vám stanoveny měsíční zálohy, které se vždy vyúčtují s následujícím závozem plynu. Jedinou podmínkou zálohových plateb v těchto případech je objednat plyn alespoň jednou za 12 měsíců, jinak vám zálohy vrátíme, platnost dodatku zanikne a vy opět platíte standardně za celý závoz.

Propanové zásobníky - PRIMAGAS
Dali jsme ceny na 2 roky k ledu, abyste zůstali v teple!
Dvouletá fixace ceny propanu PRIMAGAS

Ceny energií se dostávají do varu, u nás na 2 roky zamrzly!

Jaké výhody přináší naše dvouletá fixace cen topného propanu do zásobníku?

  • Kdykoliv v období květen - srpen si můžete objednat doplnění zásobníku za fixní akční cenu po dobu dvou dalších let
  • Máte perfektní přehled o vašich výdajích za vytápění bez ohledu na aktuální situaci na trzích
  • V případě větších odběrů možnost individuálních podmínek, abyste mohli objednávat i v zimě
  • Zároveň nabízíme přechod na zálohové platby, abyste se vyhnuli jednorázové zátěži pro váš rozpočet
  • Cena propanu je nyní zpět na předcovidových úrovních
Obchodní zástupce pro lahve

Potřebujete konzultaci?

Zavolejte zdarma na 800 736 736 pro více informací o fixaci cen, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

800 736 736

volejte hned

primagas@primagas.cz

Poptávkový formulář - fixace ceny plynu

Jste naším zákazníkem a máte zájem o fixaci ceny propanu do zásobníku? Vyplňte tento formulář a naši specialisté vám obratem připraví návrh dodatku smlouvy.

Údaje o odběrateli

Zásobník a jeho umístění

Doplňující informace

Prosím vyplňte povinná pole a odešlete poptávku znovu.

Hang on! We're just checking that your information gets through to us

Nejste ještě našimi zákazníky?

Zvolte jednu z možností níže, ať vám můžeme nabídnout to pravé!