Přejít na obsah
Autocisterna Primagas u zákazníka

Dodávky propanu do zásobníků

Změna dodavatele LPG na PRIMAGAS

Plyn umíme - přes 25 let na českém trhu! 

Mám vlastní zásobník

Dodávky čistého propanu od Primagasu

Plyn vám rádi dodáme i do vašeho vlastního zásobníku, kdykoliv budete potřebovat. Za čistotu našeho propanu a kvalitu našich služeb ručíme!

Rádi vám dodáme plyn i do vašeho zásobníku! Vyplňte nezávaznou poptávku a my vám vytvoříme nabídku přímo na míru!

Prosím vyplňte povinná pole a odešlete poptávku znovu.

Hang on! We're just checking that your information gets through to us

Mám zásobník od jiného dodavatele

Proč do toho jít s námi?

Kromě spolehlivých dodávek kvalitního plynu do zásobníku vám samozřejmě rádi zajistíme výměnu zásobníku za náš a jeho pravidelné revize.

Díky zázemí mateřské firmy SHV Energy, největšího světového distributora LPG, jsme schopni dlouhodobě držet velmi příznivé ceny. Propanové vytápění se dlouhodobě pohybuje v rozmezí 2,4-2,7 Kč/kWh vč. DPH a v letních měsících, kdy cena plynu mírně klesá, nabízíme navíc pravidelně našim zákazníkům akční ceny. Pokud tedy objednáte v ten správný moment, výrazně ušetříte, u rodinných domů totiž stačí často zásobník doplnit pouze jednou do roka.

Našim zákazníkům z řad domácností i firem nabízíme možnost fixovat si ceny plynu do zásobníku i na více než 2 roky dopředu formou dodatku ke smlouvě. Ceny dáváme k ledu, a vy můžete být v teple! Přečtěte si více o nabídce fixace ceny topného propanu

Náš produkt PRIMATECH umožňuje platit formou měsíčních zálohových plateb. Spotřebovávaný plyn protéká přes plynoměr a jednou ročně je proveden odečet plynoměrů a následně vyúčtování. Za plyn tak platíte v pravidelných měsíčních platbách a dle skutečné spotřeby vám pak buď bude vrácen přeplatek, nebo budete požádáni o úhradu nedoplatku. Plynoměr vám navíc zapůjčíme zcela zdarma.

Druhý produkt PRIMASTANDARD je pro ty, kteří preferují platit pouze za dodávky plynu v celém dodané množství bez nutnosti instalace plynoměru. Nabízíme platbu platební kartou přímo řidiči, možné je ale platit i v hotovosti, klasickou nebo zálohovou fakturou.

Možná máte u objektu starý, nevzhledný nebo zbytečně velký zásobník. Proč jej nevyměnit? Náš jednotunový zásobník má průměr jen 1,25 metru, je dlouhý 2,48 metru a můžeme Vám jej dodat buď čistě bílý nebo zelený, aby lépe šel k okolí. Není problém u něj samozřejmě také vysázet vhodné rostliny, které jej pohledově zakryjí.

Oblíbená je samozřejmě také možnost zvolit (zejména při vyšších odběrech) podzemní zásobník, pak z něj bude vidět pouze malé zelené víko. Doprava a umístění zásobníku také nejsou nijak výrazně náročné, prázdný zásobník váží okolo 500kg.

Dodržujeme nejvyšší technologické standardy pro zajištění kvality plynu (která je pravidelně kontrolována v laboratořích VŠCHT Praha) a bezpečnosti. Pro účely vytápění domů či jiných objektů dodáváme výhradně čistý propan, který zajistí čisté hoření a odpaří se i při velkých mrazech celá náplň. 

Máme k dispozici vlastní technický servis - zkušený tým techniků včetně revizních techniků s působností po celé České republice. Zásobníky procházejí pravidelnými technickými a bezpečnostními revizemi a tlakovými zkouškami a jsou naší společností pojištěny pro případ havárie. Nabízíme také plynové detektory CO pro váš maximální klid.

Primagas umístění propanového zásobníku
Přejít k Primagasu je snadné! Kromě spolehlivých dodávek kvalitního plynu do zásobníku vám samozřejmě rádi zajistíme výměnu zásobníku za náš a jeho pravidelné revize.

Přemýšlíte o změně dodavatele?

Zanechte nám poptávku a klidně čtěte dál, my se vám co nejdříve ozveme a probereme vše osobně!
Primagas LPG
Přejít k Primagasu je snadné!
“PRIMAGAS je jediný dodavatel na trhu, který mi byl schopen poskytnout komplexní služby vytápění mého domu plynem ze zásobníku. Komunikace s jejich obchodními zástupci byla bezproblémová a byli mi ve všem maximálně nápomocní, za což děkuji.”

Petra Janů

zpěvačka

Bezpečnost až na prvním místě

Autocisterna PRIMAGAS LPG

Naše flotila autocisteren

Máme online přehled nejen o pozicích, ale též o provozních parametrech a technickém stavu všech našich vozidel.