Milí zákazníci, chceme Vás ujistit, že naše LPG je zcela nezávislé na Rusku a že Vaše dodávky nejsou nijak ohroženy.
Autocisterna PRIMAGAS s LPG

Dodávky propanu do zásobníků

Změna dodavatele LPG na PRIMAGAS

Plyn umíme - přes 25 let na českém trhu!

Naše LPG je kompletně nezávislé na Rusku.

Proč do toho jít s námi?

Kromě spolehlivých dodávek kvalitního plynu do zásobníku vám samozřejmě rádi zajistíme výměnu zásobníku za náš a jeho pravidelné revize.

Náš produkt PRIMATECH umožňuje platit formou měsíčních zálohových plateb. Spotřebovávaný plyn protéká přes plynoměr a jednou ročně je proveden odečet plynoměrů a následně vyúčtování. Za plyn tak platíte v pravidelných měsíčních platbách a dle skutečné spotřeby vám pak buď bude vrácen přeplatek, nebo budete požádáni o úhradu nedoplatku. Plynoměr vám navíc zapůjčíme zcela zdarma.


Druhý produkt PRIMASTANDARD je pro ty, kteří preferují platit pouze za dodávky plynu v celém dodané množství. Nyní nově umožňujeme platbu platební kartou přímo řidiči, možné je ale platit i v hotovosti, klasickou nebo zálohovou fakturou.

Díky zázemí mateřské firmy SHV Energy, největšího světového distributora LPG, jsme schopni dlouhodobě držet velmi příznivé ceny. Propanové vytápění zřídkakdy přesáhne úroveň 2 Kč/kWh a v letních měsících, kdy nákupní cena plynu mírně klesá, nabízíme navíc pravidelně našim zákazníkům akční ceny. Pokud tedy objednáte v ten správný moment, výrazně ušetříte, u rodinných domů totiž stačí často zásobník doplnit pouze jednou do roka. Za jednu kWh tak s námi ve výsledku můžete ročně zaplatit jen okolo 1,8 Kč včetně DPH. 
Zásobník (který je v našem vlastnictví) vám pronajímáme a staráme se o jeho pravidelné revize, vy se nemusíte zatěžovat jejich údržbou. Celým procesem výměny zásobníku vás pak provedou naši obchodní zástupci - energetičtí poradci, kteří mají s instalacemi LPG systémů bohaté zkušenosti. Ti vám rádi a zdarma poskytnou ve všech fázích realizace konzultace přímo na místě instalace a navrhnout optimální variantu velikosti, provedení a umístění zásobníku.

Dodržujeme nejvyšší technologické standardy pro zajištění kvality plynu (která je pravidelně kontrolována v laboratořích VŠCHT Praha) a bezpečnosti. Pro účely vytápění domů či jiných objektů dodáváme výhradně čistý propan, který zajistí čisté hoření a odpaří se i při velkých mrazech celá náplň.


Máme k dispozici vlastní technický servis - zkušený tým techniků včetně revizních techniků s působností po celé České republice. Zásobníky procházejí pravidelnými technickými a bezpečnostními revizemi a tlakovými zkouškami a jsou naší společností pojištěny pro případ havárie. Nabízíme také plynové detektory CO pro váš maximální klid.

Možná máte u objektu starý, nevzhledný nebo zbytečně velký zásobník. Proč jej nevyměnit? Náš jednotunový zásobník má průměr jen 1,25 metru, je dlouhý 2,48 metru a můžeme Vám jej dodat buď čistě bílý nebo zelený, aby lépe šel k okolí. Není problém u něj samozřejmě také vysázet vhodné rostliny, které jej pohledově zakryjí.


Oblíbená je samozřejmě také možnost zvolit (zejména při vyšších odběrech) podzemní zásobník, pak z něj bude vidět pouze malé zelené víko. Doprava a umístění zásobníku také nejsou nijak výrazně náročné, prázdný zásobník váží okolo 500kg.

Primagas umístění propanového zásobníku
Přejít k Primagasu je snadné! Kromě spolehlivých dodávek kvalitního plynu do zásobníku vám samozřejmě rádi zajistíme výměnu zásobníku za náš a jeho pravidelné revize.

Přemýšlíte o změně dodavatele?

Zanechte nám poptávku a klidně čtěte dál, my se vám co nejdříve ozveme a probereme vše osobně!

“PRIMAGAS je jediný dodavatel na trhu, který mi byl schopen poskytnout komplexní služby vytápění mého domu plynem ze zásobníku. Komunikace s jejich obchodními zástupci byla bezproblémová a byli mi ve všem maximálně nápomocní, za což děkuji.”

Petra Janů

zpěvačka

Bezpečnost až na prvním místě

Dodávky čistého propanu od Primagasu

Plyn vám rádi dodáme i do vašeho vlastního zásobníku kdykoliv budete potřebovat. Za čistotu našeho propanu a kvalitu našich služeb ručíme!

Dodržujeme nejvyšší technologické standardy pro zajištění kvality plynu (která je pravidelně kontrolována v laboratořích VŠCHT Praha) a bezpečnosti. Pro účely vytápění domů či jiných objektů dodáváme výhradně čistý propan, který zajistí čisté hoření, i při velkých mrazech se odpaří celá náplň a neobsahuje nenasycené uhlovodíky. Plyn nenakupujeme v Rusku a jsme tedy nezávislí na politické situaci na východě.

Disponujeme největší přepravní kapacitou LPG (propanu a propan-butanu) na území ČR. Zajistíme flexibilní dodávky vlastním vozovým parkem nejmodernějších autocisteren. Máme oprávnění na převoz ADR, všichni řidiči mají dlouholetou praxi a jsou pravidelně proškolováni. Nabízíme možnost pravidelných závozů, nebo jednorázových na základě vaší objednávky do 5 pracovních dnů. Naše LPG je navíc zcela nezávislé na Rusku, proto nehrozí zhoršení dostupnosti ani "uzavření kohoutků".


Kvalita našich služeb je certifikována v rámci ISO 9001:2015

Díky zázemí mateřské firmy SHV Energy, největšího světového distributora LPG, jsme schopni dlouhodobě držet velmi příznivé ceny. Propanové vytápění zřídkakdy přesáhne úroveň 2 Kč/kWh a v letních měsících, kdy nákupní cena plynu mírně klesá, nabízíme navíc pravidelně našim zákazníkům akční ceny. Pokud tedy objednáte v ten správný moment, výrazně ušetříte, u rodinných domů totiž stačí často zásobník doplnit pouze jednou do roka. Za jednu kWh tak s námi ve výsledku můžete ročně zaplatit jen okolo 1,8 Kč včetně DPH. 
Zakládáme si na tom, že jsme lidé z masa a kostí - máme k dispozici funkční zákaznickou linku zdarma 800 736 736, kde vás nečeká žádný automat, ale někdo z našich kolegů či kolegyň, kteří vás rádi uslyší! Máme tým zkušených obchodních zástupců, kteří jsou připraveni kdykoliv s vámi probrat cenovou nabídku nebo technické řešení. Naši řidiči jsou profíci a za závoz můžete zaplatit přímo u nich platební kartou. Snažíme se myslet globálně, ale působit lokálně - budeme se vám tedy věnovat, ať plyn používáte jako záložní zdroj na chatě nebo plynem vytápíte zámek.
Autocisterna Primagas u zákazníka
Přejít k Primagasu je snadné! Kromě spolehlivých dodávek kvalitního plynu do zásobníku vám samozřejmě rádi zajistíme výměnu zásobníku za náš a jeho pravidelné revize.

Rádi vám dodáme plyn i do vašeho zásobníku! Vyplňte nezávaznou poptávku a my vám vytvoříme nabídku přímo na míru!

Prosím vyplňte povinná pole a odešlete poptávku znovu.

Hang on! We're just checking that your information gets through to us

Autocisterna PRIMAGAS LPG

Naše flotila autocisteren

Máme online přehled nejen o pozicích, ale též o provozních parametrech a technickém stavu všech našich vozidel.

Vystačím si s láhvemi nebo potřebuji zásobník?

Plynový zásobník

Optimální pro roční spotřeby nad 800 kg propanu nebo nad 10 MWh

 • ideální pro vytápění rodinných domů a větších objektů či do technologií
 • čím větší odběry, tím větší úspora na plynu oproti láhvím
 • pohodlné a bezstarostné
 • Primagas zajistí řešení instalace a pravidelné revize
 • pouze symbolické nájmy
 • letní cenové akce

Plynové láhve

Optimální pro roční spotřeby do 500 kg propanu nebo do 6,5 MWh

 • snadno přenosné
 • univerzální zdroj energie
 • není nutné řešit úpravy pozemku, šetří místo
 • nepodlého územnímu souhlasu ani stavebnímu povolení
 • v případě smlouvy s Primagasem doprava zdarma až k vašim dveřím
 • pronájem láhví zdarma

Proč bych měl uvažovat o instalaci propanového zásobníku?

Vytápění propanem (LPG) z nadzemního či podzemního zásobníku má tři zásadní výhody: 

 • Nezávislost na rozvodných sítích

  Plyn vozíme i tam, kde lišky dávají dobrou noc.
 • Klid a teplo na nohy

  Teplo je k dispozici na otočení knoflíku.
 • Čistota a ekologie

  Žádné saze a velmi nízké uhlíkové emise.