1. ÚVOD »
  2. O nás »
  3. Kariéra v Primagasu

Kariéra v Primagasu

Zaměstnanci jsou nejdůležitější částí naší společnosti. U svých zaměstnanců si především ceníme samostatnosti, zodpovědnosti a loajality. Snažíme se neustále investovat do jejich rozvoje a umožnit těm nejlepším kariérní postup nejen v naší společnosti v České republice, ale i mimo ni v rámci celého světa. Na začátku své kariéry v naší společnosti projde každý zaměstnanec vstupním školením adekvátním jeho pozici a poté je zařazen do procesu pravidelné revize jeho pracovního výkonu a plánu individuálního rozvoje.

PRIMAGAS se po vzoru své mateřské společnosti SHV Energy zaměřuje na schopnosti každého svého zaměstnance a prohlubuje je. Odměnou nám je skvěle fungující, stabilní kolektiv spokojených zaměstnanců, kteří podávají nadstandardní výkony.

Proč si vybrat kariéru ve společnosti PRIMAGAS?

  • Poskytujeme zázemí nadnárodní společnosti
  • Patříme k největším dodavatelům LPG v České republice i ve světě
  • Poskytujeme svým pracovníkům pestrou škálu zaměstnaneckých výhod
  • Nabízíme práci v příjemném a stabilním prostředí s dobrými pracovními vztahy
  • Podporujeme své zaměstnance v profesním růstu
  • Rozvíjíme osobní potenciál každého zaměstnance

 

Pokud se chcete stát součástí týmu PRIMAGAS, pošlete nám prosím svůj životopis s průvodním dopisem a Prohlášením uchazeče o zaměstnání na adresu personalni@primagas.cz. Zařadíme vás do naší databáze uchazečů o zaměstnání a naše personální oddělení vás bude kontaktovat a případně zorganizuje osobní pohovor.

800 736 736 ZÁKAZNICKÁ LINKA ZDARMA