Přejít na obsah
Zpátky na novinky a aktuality

05.10.2023 Oznámení Primagasu

Kompozitní láhve pro karavany nově k výměně na e-shopu

Inovace pro vaše karavanové dobrodružství
Kompozitní láhev pro karavany
Inovace pro vaše karavanové dobrodružství - na Primagas Express si nově můžete vyměnit kompozitní láhev pro karavany!

Svět karavaningu nabízí nekonečné možnosti pro objevování nových míst a zažívání dobrodružství. A teď pro vás máme skvělou zprávu! Naše 10 kg kompozitní láhev pro karavany je nyní k dispozici k výměně na našem e-shopu, připravena vám přinést ještě více komfortu a svobody během vašich cest.

Svoboda na dosah ruky
Každý den se můžete probudit s novým výhledem a pocitem neomezené svobody, díky našim červeným láhvím plněným čistým propanem. Tyto láhve vám umožňují vařit, topit a chladit váš obytný vůz kdykoli budete chtít a jsou lehké a bezpečné díky kompozitním materiálům. 

Lehké a bezpečné!
Naše láhve navíc přicházejí s praktickým designem, který vám usnadní život na cestách. Ergonomicky tvarované držadlo a antistatické provedení vám nabízí pohodlnost a bezpečnost při manipulaci s láhví. Připojení je stejné jako u tradičních ocelových láhví.

Jak získat svoji červenou láhev?
Nemáte ještě svou kompozitní láhev pro karavany? Nyní je ten správný čas! Stačí vyplnit poptávkový formulář. Po kontaktu obchodním zástupcem a uzavření smlouvy vám naše logistika přiveze láhev až do vašeho domova. A co jakmile bude láhev prázdná? Žádný problém! Pokud se nacházíte v okolí Prahy či Brna, tak si ji můžete jednoduše vyměnit za plnou na našem e-shopu, nebo navštívit vybrané prodejce.

Získejte svoji kompozitní láhev pro karavany a připravte se na nekonečné dobrodružství na cestách. Svoboda je na dosah ruky, a teď máte i lepší možnost ji prožívat!