1. ÚVOD »
  2. Pro domácnosti »
  3. LPG

LPG pro domácnosti - zásobníky a plynové láhve PRIMAGAS

LPG, propan a propan butan je v domácnostech velmi užitečný zdroj energie. Dá se s ním vytápět, připravovat teplá voda, vařit, grilovat, kutit, a mnoho dalšího.

virtdomek

Navštivte náš virtuální domek!

Stavte se na návštěvu a zjistěte, kde všude v domácnosti najde náš plyn uplatnění! 
Hřeje Vás PRIMAGAS

Zajímá Vás více? Najděte si svého obchodního zástupce, nebo vyplňte online poptávkový formulář

LPG v zásobníku PRIMAGAS

Vytápění s propanem je vhodné pro zákazníky, kteří mají zájem použít pro vytápění rodinného domu bezobslužný, velmi pohodlný a ekologický topný systém. Propanové řešení je vhodné tam, kde není k dispozici rozvod zemního plynu. 

Pro potřeby vytápění rodinných domů se využívá čistý propan, který je uložen v zásobníku. Instalace veškerých plynových spotřebičů probíhá jako v případě použití zemního plynu, včetně plynové přípojky a plynoměru. Přípojka je napojena na nadzemní, nebo podzemní zásobník, který je umístěn blízko vašeho rodinného domu.

Propan a propan butan ve volném čase - plynové láhve PRIMAGAS

LPG má široké využití při trávení vašeho volného času, to se pak nejčastěji používá v ocelových propan-butanových láhvích. Existuje mnoho činností a spotřebičů, kdy se používá propan butan.

Uvažujete o výstavbě mobilního domku, abyste měli možnost být co nejblíže přírodě? LPG v zásobníku i v láhvích je pro Vás ideálním řešením!

 

Levné a ekologické palivo - jezděte na plyn a šetřete!

PRIMAGAS dodáva LPG do široké sítě veřejných čerpacích stanic. Zapojte se do našeho věrnostního programu PRIMAJÍZDA a čerpejte výhody! 

LPG je až o polovinu na kilometr levnější než benzin a diesel, spočítejte si návratnost investice do přestavby, pomůže nám naše infografika.

 

Podívejte se na dokument shrnující možnosti využití LPG a jeho výhody! 

800 736 736 ZÁKAZNICKÁ LINKA ZDARMA