Přejít na obsah
Kategorie PRIMA BLOG
Zpět na přehled článků

Vše o LPG teď objednáte, do tří hodin topíte, vaříte nebo grilujete 01.11.2022

Nový e-shop Primagas express vám doručí propanové láhve do 3 hodin

Zdravé vaření na bezpečných plynových láhví od Primagasu s čistým propanem. Doprava zdarma
Plynové láhve od Primagasu

Ve spolupráci s kurýrní službou DoDo nabízíme koncovým i firemním zákazníkům expresní doručení plynových láhví do 3 hodin od objednávky. Pilotní projekt spuštěný od 1. listopadu zatím funguje v Praze.

Co nabízí náš nový expresní e-shop? Pro koho je vhodný?

Nový e-shop Primagas Express má v nabídce nejběžnější typy LPG láhví, kterými jsou 2kg, 5kg a 10kg plynové láhve. Pětikilové LPG láhve, které jsou určené zejména pro plynové grily, je možné zakoupit online, i když nemá zákazník prázdnou láhev na výměnu. Trendem posledních let je odklon renomovaných dodavatelů od klasické směsi propan-butanu k čistému propanu, který vyniká lepšími vlastnostmi. Online zakoupené pěti a desetikilové láhve jsou tak již výhradně plněny čistým propanem, který je samozřejmě možné použít pro všechny propan-butanové spotřebiče.

Zákazník, ať už jde o firmu nebo běžného spotřebitele, nemusí mít pro odběr plynu žádnou smlouvu. To ocení například firmy v segmentu gastro, kde se využívá LPG zejména při vaření, ale i pro topidla na restauračních zahrádkách apod. Pokud se například rychle ochladí a dojde plyn, provozovatel bez možnosti expresního doručení okamžitě přichází o tržby na zahrádce. Primagas Express ale zajistí, že v případě nouze není podnik odkázán na pravidelný závoz, popř. nemusí narychlo objíždět prodejce v okolí a může se nerušeně věnovat zákazníkům. Kurýr přijme od zákazníka k výměně jakékoliv láhve daného typu, pokud nejsou poškozené a mají platnou revizi, nezáleží tedy na tom, kdo je stávající dodavatel plynu.

Kdy je dobré využít naší expresní službu?

Připravujete grilovačku s přáteli, ale pár hodin do jejího začátku vás překvapila skoro prázdná plynová láhev do grilu nebo jste při finální kontrole karavanu před velkým výletem zjistili, že s obsahem láhve, který máte, daleko nedojedete? Plány se neruší!

Pokud vlastníte gastro provoz (kebaby, cateringy nebo stánky na vánočních trzích) a uprostřed dne zjistíte, že vám náplň dochází, je tak automaticky ohrožena celá vaše denní tržba, Primagas Express vám vytrhne trn z paty do tří hodin.

Proč to rovnou nevyzkoušet?

Stačí pár kliknutí a čistý propan v bezpečných láhvích vám dorazí až ke dveřím!

Jak to tedy funguje?

Stačí si z nabídky láhví vybrat tu, kterou potřebujete, objednávku uhradíte spolu s dopravou a my vám prostřednictvím doručovací služby DoDo do tří hodin (nebo tentýž den, záleží na vás) objednávku doručíme.

Nepotřebujete mít podepsanou žádnou smlouvu a v případě výměny prázdných láhví za plné stačí vrátit prázdnou láhev jakékoliv barvy, která bude mít stejnou velikost (10kg / 5kg / 2kg), stejný ventil (v ČR se používají u stejných typů láhví stejné ventily, pozor jen na láhve zakoupené v zahraničí), platnou revizi a nebude viditelně poškozená.

Služba funguje zatím po celé Praze každý den od 9 do 21 hodin bez ohledu na víkendy či státní svátky (s jedinou výjimkou 24.12.). Zaplatit je možné platební kartou Visa či Mastercard, případně okamžitým bankovním převodem, umožňuje-li to vaše banka.

Postupně plánujeme Primagas Express rozšiřovat i do dalších českých, moravských i slezských měst.

Primagas Express služba do 3 hodin!
E-shop PRIMAGAS Express
Kurýrní rozvoz propanových po Praze a Brně do 3 hodin
Objednejte si láhve online!